.

.

New
Мотоцикл водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Волан Светлина Трепкачки Светла 12Led Индикатор Светлото Blinker Светилка Пак Светлина Мото Делови 2pcs

Мотоцикл водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од Волан Светлина Трепкачки Светла 12Led Индикатор Светлото Blinker Светилка

DEN 950.00
DEN 1727.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Долготрајни, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија.
Универзална собере сите на мотоцикл.
12 V за DC напојување.
Висок квалитет на 12 LED жолто светло, со кул изглед дизајн.
Димензии : 10ММ одредување завртки (ве молиме видете подолу за повеќе детали)
Напон : 12 V DC напојување Вовед : употребата на LED светло монистра, енергија-заштеда на ниво што е далеку подобри од традиционалните осветлување производи, со висока осветленост, ниско ниво на calorific вредност, ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност, не филамент структура.
Со кул форма дизајн го прави автомобилот повеќе одделение, на повеќе високи. Забелешка : Различни бои само однесуваат на светлината во задниот дел на светилка.
Ако пак светлина четири трепка или пак светилка не е да работи нормално, ве молиме проверете ја вашата инструмент пак индикатор ако само еден, само еден ве молиме отстранете го инструмент пак индикатор (оригинал автомобил flasher не поддржува led, исто така, треба да се замени flasher) Топло совет : По добивањето на пристигнување, не брзаат да го инсталирате, прво со 12 V DC полни батеријата, директна тест, ова може да те спаси многу мака и се грижите.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Напон:
12v,Low energy consumption
Име На Модел:
мотоцикл blinker
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат