.

.

New
DERNORD Ниска Вати Густина 2 Tri-менгеме 208v 9000w Електрични Грејачи Грејач Елемент за Подготовка и Резервоарот за Вода

DERNORD Ниска Вати Густина 2 Tri-менгеме 208v 9000w Електрични Грејачи Грејач Елемент за Подготовка и Резервоарот

DEN 2496.00

Количина на стоки
Достапно

DERNORD Ниска Вати Густина 2" Tri-менгеме 208v 9000w Електрични Грејачи Грејач Елемент за Подготовка и Резервоарот за Вода
Спецификации :
1.Материјал : SUS304
2.Volt&Вати : 208v 90 00w
2.Цевка со дијаметар : 8mm
3.Цевка должина : 600mm
4.Страната : 2"Tri-стегач
Со bakelite маска
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека на прифатливо вати толеранција е помеѓу -10% до +5% според Меѓународни Стандарди.
Детални слики :
Клиентите кои го погледнете овој производ, исто така, сакаат
За Превозот :
1. Ние само бродот на објектот на специфични и потврди адреса обезбедени од страна на клиентот во нарачки. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во купување се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
2. објектите ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по приемот на плаќање (со Исклучок на Викенд и државни Празници),
3. Ние ќе им понуди следење на број (курир број) за вашата проверка, на овој начин, ќе знаете процес на вашиот парцела.
4. Вашиот предмет ќе се одбележи под неговата вредност. Ние НЕ сме одговорни за било каква увоз даночни, царински давачки или царинските задоцнување. Купувачот не може да ги побара за да го откажете аукција или барање за враќање на средствата во рамките на оваа ситуација. Ве молиме проверете со вашиот локален даночните власти ПРЕД наддавање. Сепак, поголемиот дел од нашите објекти може да стигне до купувачите без никакви даноци.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Гаранција :
Како што вети, ако постои било каква штета или да го уништат кога се прима вашите елементи, ние ќе направиме се препратат на новиот еден или рефундирање како ви се допаѓа. Но пред тоа, ние треба да соработува со нас за да правите фотографии кога ќе ја добијат, тогаш ни обезбеди докази. Се надевам дека ќе може да го разбере.
За Повратни Информации :
1. Ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време ваша погодност.
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе се обидуваме нашите најдобри за решавање на прашања


Карактеристики на стоката

сертификација:
CE,EMC
Бренд Име:
DERNORD
Контрола на владата:
жица контрола
Број На Модел На:
DN-WH83233
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Хоризонталната
Енергетска Ефикасност Одделение:
Одделение Една
Времето на пазарот:
2016 година
Складирање / Tankless:
Инстант / Tankless
Моќност (W):
9KW
Капацитет:
50L-100L
Напон (V):
208V
Инсталација:
Tri-стегач
Цевка Материјал:
SUS304
Цевка со дијаметар:
8мм
Тема:
2 Tri-стегач(OD64mm)
Цевка Должина:
600mm
Функција:
Со крајот капи
Тип:
Електричен грејач елемент
Примена:
Подготовка
Употреба:
потопни грејачи елемент
врска:
Ѕвезда
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат