.

.

New
4PCS EGH20CA HIWIN линеарна водич лизгачот блок за линеарни шини HGR20

4PCS EGH20CA HIWIN линеарна водич лизгачот блок за линеарни шини HGR20

DEN 6960.00

Количина на стоки
Достапно


4 PCS EGH20 CA HIWIN линеарна водич лизгачот блок за линеарни шини HGR20
Модел : EGH20 CA
Количина : 4pcs EGH20 CA блок
Пишете ми ако ти треба било посебни барања.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
EGH20CA
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат