.

.

New
2018 Есен Нови Жените Глуждот Должина Црни Фармерки за Студентите Водат Слаби Женски Тенок Молив Панталони Тексас Солидна Дами Панталони

2018 Есен Нови Жените Глуждот Должина Црни Фармерки за Студентите Водат Слаби Женски Тенок Молив Панталони

DEN 647.00
DEN 710.40

Количина на стоки
Достапно

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Големина Половината
(cm) Хип
(cm)
Croch
(Пред/Зад себе)(cm) Дното
(cm) Фармерки Должина(cm) 25 63.5 78.5 25.5/34.5 27 85 26 66 81 26/35 28 86 27 68.5 83.5 26.5/35.5 29 87 28 71 86 27/36 30 88 29 73.5 88.5 27.5/36.5 31 89 30 76 91 28/37 32 90 31 78.5 93.5 28.5/37.5 33 91 32 81 96 29/38 34 92 Совет 1. Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења. 2. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала. 3. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. 4. Превозот ќе биде прв пат, ние ќе го испрати во рок од 24 часа во работни денови нормално. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање. 2. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката. Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. 2. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Производ во боја слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. За нас Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd на патувањето на нашите крпа снабдување бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас . Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1.Превозот времето е проценка. 2.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно.

Карактеристики на стоката

Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Измијте:
Светлина,Средни
Број На Модел На:
MKA02385
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Се Мијат,Избелени,Џебови,Изгребани
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Бренд Име:
Ayaco.Фан
Должина:
Ankle-Length Pants
боја:
Сина, црна, сива
Тип:
Фармерки, Жените Фармерки, Жените Панталони, Молив Панталони, Глуждот Должина Панталони
Стил:
Мода, Секојдневен, Слаб, Тенок
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат