.

.

New
YAAMELI Мода Бакнеж Swan Форма Ѓердан Обетки Поставите 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Девојки Најдобар Подарок Закажување

YAAMELI Мода Бакнеж Swan Форма Ѓердан Обетки Поставите 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Девојки Најдобар Подарок

DEN 269.00
DEN 396.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Sterling Silver Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
YAAMELI
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Број На Модел На:
T17001
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат