.

.

New
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Farmhouse глетка Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Farmhouse глетка Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 138.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Достапно

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Време на испорака : За 7-15 дена. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Карактеристики на стоката

Големина:
15x20cm, 20x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm, 70x90cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат