.

.

New
Оригиналниот AVC F9733B12LT DC 12V 0.72 турбина центрифугални серверот вентилаторот за ладење

Оригиналниот AVC F9733B12LT DC 12V 0.72 турбина центрифугални серверот вентилаторот за ладење

DEN 570.00
DEN 633.60

Количина на стоки
Достапно


Бренд : AVC
Изглед, големина : 97 x 97 x 33mm
Брзината на вентилаторот : 3400 + ВРТЕЖИ во минута
Имајќи тип : двоен топка
Услуга живот : 10 часа (25 C, 45 ~ 85% релативна влажност)
Брзина : поддршка
Тековната 0.72 На
Фан на бучава : 45.2 DB (A)
Фан воздушниот волумен : 30.2 CFM
Номинална напон : 12 V (5 V може да почне)
Интерфејс : главниот одбор стандард три pin интерфејс

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AVC
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
F9733B12LT
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
97*97*33
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат