.

.

New
Нов Повик За Новородено Бебе Момче Девојче Облека Дете Romper Бебе Момче Девојка Jumpsuit Писмо Кратко Sleeve Облека Облека

Нов Повик За Новородено Бебе Момче Девојче Облека Дете Romper Бебе Момче Девојка Jumpsuit Писмо Кратко Sleeve

DEN 125.00
DEN 136.32

Количина на стоки
Достапно

Опис Опис Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
- Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
- Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
- Материјал : 100% Памук
- Боја : Како што е прикажано на слики
- Sleeve : Краток Ракав - Листата Ги Вклучува : Еден-Парче
- Димензии : 70/80/90/100cm Големина на Табелата :
Pease Забелешка :
? Вистински ткаенина бои може да се разликува малку од онлајн бои поради варијации во екран во боја поставката.
? Откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистинските
објектот мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.
- Листата ги вклучува :
Бебе Romper x 1

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат