.

.

New
100pcs DHL Бесплатен превозот Grosgain Лента Лак Headband Алиса Во земјата на Чудата Headband Девојки Глава Заврши

100pcs DHL Бесплатен превозот Grosgain Лента Лак Headband Алиса Во земјата на Чудата Headband Девојки Глава

DEN 7022.00
DEN 7392.00

Количина на стоки
Достапно


1.Објектот спецификите 100pcs DHL Бесплатен превозот Grosgain Лента Лак Headband Алиса Во земјата на Чудата Headband Девојки Глава Заврши Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и жените
Детали :
Лента Тип : Grosgrain Лента
Материјал : Полиестер
1cm ABS headband
Боја :
196 бои за избор
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
YV18032258
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
kimmy
Пол:
Девојки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат