.

.

New
SeekBass Бавно jigging риболов прачка 1.93 м Целосна FUJI Делови бавно убодни риболов прачка УБОДНИ ТЕЖИНА:80-280G бавно теренот jigging род

SeekBass Бавно jigging риболов прачка 1.93 м Целосна FUJI Делови бавно убодни риболов прачка УБОДНИ ТЕЖИНА:80-280G

DEN 2448.00
DEN 4080.00

Количина на стоки
Достапно


Seek Bass Бавно jigging риболов прачка 1.93 м Целосна FUJI Делови бавно убодни риболов прачка УБОДНИ ТЕЖИНА : 80-
280 G бавно теренот jigging род
КРСТОТ МОЌ ВИСОКА ЈАГЛЕРОД ПРАЗНО СОВЕТ КОЛ : 2.7 MM ЗАДНИК КОЛ : 9 MM ЗАТВОРЕНИ ДОЛЖИНА : 140 CM ЈП 1.5-3.0# FUJI РОЛНА СЕДИШТЕ FUJI УПАТСТВО

Карактеристики на стоката

Позиција:
Реката,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
seekbass-бавно убодни 3
Тврдост:
Тешко
Топ Дијаметар:
2.6 mm
категорија:
Брод/Сплав Род
Бренд Име:
SEEKBASS
Материјал:
јаглерод
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат