.

.

New
2018 Детска Облечи Девојки Летна Облека Флорални Долга Плажа Облечи Принцезата Девојки Партија Фустан без Ракави Тинејџер Vestidos TZ252

2018 Детска Облечи Девојки Летна Облека Флорални Долга Плажа Облечи Принцезата Девојки Партија Фустан без Ракави

DEN 810.00
DEN 1157.28

Количина на стоки
Достапно


Точка Име : 2018 Детска Облечи Девојки Летна Облека Флорални Долга Плажа Облечи Принцезата Девојки Партија Фустан Без Ракави Тинејџер Vestidos
Боја : Светло Сина, Темно Сина
Големина : ве молиме погледнете го нашиот детален опис на големината на табелата во описот (cm), изберете вистинската големина.ви благодариме
Превозот 3-7 Дена Испраќање * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 3-7 дена.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpresment)s платформа обично треба да се земе околу 48 часа на ревизија од вашата плата * Ние обично брод вашите производи преку Кина Пост Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ,итн.Што се 15-39 работни дена за да стигнат до вашата локација. * Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) Плаќање * Ние обично изјавуваат вашата стока ниско на комерцијална фактура или царинската декларација, и што се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V. А Т или други увозни даноци ,но ние не може да гарантира нема даночни давачки што зависи од вашата земја политика. * Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. Повратна информација * Се зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. * Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. * За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас. Политика на враќање ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета. СЛОБОДНИ : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка Step1) Контакт преку Alibaba.com's трговија порака или e-mail Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот. бебе деца девојка облека Божиќ деца облека за девојки симпатична принцеза партија се облекуваат vestido infantis Деца, Бебе Облека Детска Облека Cosplay Фенси Партија се Облекуваат децата фустани за девојки деца девојка облека vetement enfant перформанси фустан пурпурна цвет бебе gir облечи принцезата софија се облекуваат деца носат детска облека девојки облека reine des neiges

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 12T, 14T, 16T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
TZ252
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
lagabogy
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
2018 Детска Облечи Девојки Летна Облека Флорални Долга Плажа Облечи Принцезата
боја:
темно сина, Светло сина
Погоден Висина:
115-165
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат