.

.

New
WANDO Бебе Девојка момче Позлатен Златна Нараквица Дубаи Африка Етиопската Накит Хривнија Накит Додатоци Деца Роденденски Подарок wb118

WANDO Бебе Девојка момче Позлатен Златна Нараквица Дубаи Африка Етиопската Накит Хривнија Накит Додатоци Деца

DEN 326.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
[marca] WANDO Дубаи Африка Етиопската Накит Златна Боја Лак Хривнија Отвори Прилагодливи Трендовски Накит Ткаенината Нараквици За Жените подарок wb117
[Piedra директорот] Вистински 24 K злато позлата [Боја] Златна боја
CARACTERÍSTICA :
Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечко
мора да се има квалитет
Фотографијата беше не постапува во реално време
Напомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање, Подароци, Партија
Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Карактеристики на стоката

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
WB118
Функција:
Повик За Потсетникот
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
wando
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
красат
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат