.

.

New
Допрете Излез Копчето Осветлување LED Површината Планината Вратата Ослободување Излез Switch Копчето за Пристап на Системот за Контрола

Допрете Излез Копчето Осветлување LED Површината Планината Вратата Ослободување Излез Switch Копчето за Пристап

DEN 306.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно


Црвено : 86*86 големина
Бела : 86*56 големина
Карактеристики :
сина назад светлина електричното поле касета, безбедно и издржливи.
Изгледа едноставно, удобно и убаво.
Кои се 100 000 пати континуирано кликнување тест, многу издржливи.
Добро е да се допре, лесен за ракување и употреба.
Го активира електрични штрајк, магнетни заклучување или други elctric заклучување преку контрола на пристап.
Работи со повеќето електроника контрола на пристап , вратата телефони со контрола на пристап.
Флеш монтажа.
Спецификации :
Димензии : 86mm *86mm*25mm
Влезен напон : DC12-24 V
Оперативен Струја : 50m A
Електрични перформанси : 3А 12 VDC
Излез : НЕ / NC / COM
Тежина : 0.2 kg

Карактеристики на стоката

боја:
Црвена, Бела
Бренд Име:
LIHTNE
Тип На Објект:
Копчето Излез
Број На Модел На:
C2/Ц1
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат