.

.

New
FORUDESIGNS Смешни Куче Боксер Цвет Печати Жените Долго Chiffon Шамија Мода Заштита од Сонце Женски Крпи Луксузен Бренд Обвива

FORUDESIGNS Смешни Куче Боксер Цвет Печати Жените Долго Chiffon Шамија Мода Заштита од Сонце Женски Крпи Луксузен

DEN 792.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Марами
Број На Модел На:
Z11
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија, Shawl
Марами Должина:
>175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Материјал:
Полиестер влакна
Објектот:
жените шамија,shawl,обвива,пригушувач
Функција:
плажа крпа/свила марами
боја:
како слик шоу
Zize:
180cm*90cm(70.86 инчен*35.43 инчи)
Тежина:
124g
Се Применуваат Сезона:
Сите сезоната
Шема:
цртан филм животинско кутре
Пад на Превозот и трговија на Големо :
добредојдовте да контактирате со нас
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат