.

.

New
4pcs/1set Девојка Професионални Индија Танц Деца Египет Стомак Танц Носии За Девојки Египет Танцување BELLYDANCE Костим за Девојки

4pcs/1set Девојка Професионални Индија Танц Деца Египет Стомак Танц Носии За Девојки Египет Танцување BELLYDANCE

DEN 953.28

Количина на стоки
Достапно


Напомена : ве Молиме Изберете Големина Според Вашето Дете Висина Големина Дете Висина Дете Висина, cm Инчен S 90~100cm 35.5~39.4 инчен M 100~110cm 39.4~43.3 инчен L 110~120cm 43.3~47.2 инчен XL 120~130cm 47.2~51.2 инчен XXL 130~140cm 51.2~55.1 инчен XXXL 140~150cm 55.1~59.4 инчен
Големина M : Девојка Висина од 100~110cm
Големина L : Девојка Висина 110~120cm
Големина XL : Девојка Висина 120~130cm
Големина XXL : Девојка Висина 130~140cm
Големина XXXL : Девојка Висина 140~150cm
Количина : 1set/4pcs.
1 Парче Главата Горе/ 1 Парче Вест / 1 Парче Панталона /1 Парче Половината Синџир
* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашите
Адресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена
* Трговијата е крос-форумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака . Тоа
потребни околу 12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,ЈП.DK), друга земја 15-50 дена.Ако сакате да се
брод од експрес, како што се ЕМС ,DHL и ТНТ , ве молиме контактирајте со нас.
*Ние го прифаќаме alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union,Boleto,Webmoney,
QIWI Паричник,Yandex Пари и така натаму.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, ве молиме да ни остави позитивен
повратни информации ако се задоволи со нашиот објект и услуги!
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво
Услуги на клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
* Ви благодариме за да ни се јавите. Ние ќе одговорат на вашето барање што е можно поскоро, Доколку нема одговор, во рамките
24 Часа, ве молиме проверете ја вашата е-пошта.
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок врз,ние ќе го пријават како ПОДАРОК,
* Ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки,брокерските провизии,
и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на
испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увоз.
даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
* Ако имате неисправни предмети, сакате да се вратите или попуст. ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена, кога
ќе ја прими пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и
додатоци.Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.
* Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,
осветлување, итн позадина

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
NANTDANCE
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
17040807
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат