.

.

New
TR обоена одговараат мода есен дами кошула ткаенина облека Houndstooth крпа место

TR обоена одговараат мода есен дами кошула ткаенина облека Houndstooth крпа место

DEN 575.52

Количина на стоки
Достапно


Состав и содржина : памук, Полиестер
Грофот : 32s*32s
Густина : 80*70
Ширина : 145cm
Тежина : 110 грама (g/ ㎡)
Специфични употреба : кеси, фустан, долен веш, пижами, повик носат, спортски, кошули, троседот, постелнина, декоративна ткаенина, завеса крпа, перница, перница, се облекуваат

Карактеристики на стоката

Материјал:
Полиестер / Памук
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
145cm
Шема:
Предиво Обоена
Стил:
Ripstop
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SALAN
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Дише
Тип:
brocade ткаенина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат