.

.

New
SABOLAY Деца Костим за капење Пролет Лето Момчиња Сончање Бански Костуми Брз сува Еластична Кошула + водови плажа Спорт Бански

SABOLAY Деца Костим за капење Пролет Лето Момчиња Сончање Бански Костуми Брз сува Еластична Кошула + водови

DEN 1040.00
DEN 1386.72

Количина на стоки
Достапно


SABOLAY Деца Костим за капење Пролет Лето Момчиња Сончање Бански Костуми Брз сува Еластична Кошула + водови плажа Спорт Бански
           
Бидејќи мерење алатка е различна од методот.тоа може да има 1-3 см, различни
плаќање
За плаќање
1. Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ALIPAY, ЗАЧУВАМ, Имаат било каков проблем во донесувањето на плаќање ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
подготви време
објектите ќе бидат испратени во 3-7 работни дена откако сте направиле плаќање, поради квантитетот. Потоа можете да ги пратите од нив на линија.
Начинот на достава
а. СЛОБОДЕН ИСПОРАКА метод : во оваа точка ќе се реализира од страна на Кина Пост Воздух Mail. Можете да ги пратите на предмети преку alibaba систем или пост webset. Кина Пост Воздух Пошта е достапен за 26 земји/ области : САД, Британија, Австралија, Бразил и Канада, Италија, Турција, Шпанија, Малезија, Франција, Русија, Шведска, Нов Зеланд, Норвешка, Швајцарија и Јапонија, Тајланд, Ирска Израел, Белгија, Полска, Кореја, Австрија, Германија, Данска, Сингапур.
Време на испорака : да US& Canada : 15 дена-20days, да европските земји : 20 дена-25 дена, за да Азиските земји : 7-15 дена, во други земји/ области : 25 дена-30 дена.
б. Ако треба да испораката од страна на друг начин( ЕМС/ UPS/DHL) или вие сте од други земји исклучени погоре, постојат разлики на испорака таксата треба да се плати, ве молиме да го најдете кога ќе нарачате.
в. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на долниот при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР'/примерок со пониска вредност, ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Испорака на плаќање
Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Политика на враќање
За враќање
се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи среќни. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, иако разговор на линија систем или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
Ако треба да се врати, врати треба да се направи во 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Слатка потсети
повратни информации
ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Можете да не контактирате во било кое време пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние секогаш сме биле тука работиме со вас да ги реши сите проблеми и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време.Ако се чувствувате добро, ве молиме НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
голема цел попуст
Ако треба да се стави на поголема цел, што е повеќе од макс количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
Повеќе detailes
Ние ги доставуваме dropshipping ,ве молиме контактирајте со нас

Карактеристики на стоката

Големина:
130, 100, 110, 120, 90
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spandex
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
SABOLAY
Број На Модел На:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Големина:
90/100/110/120/130
Материјал:
82%Најлон+18%Spandex
Функција:
Брз сува/close-фитинг/еластичен
Тежина:
за 0.2 kg
Место на Потекло:
Кина
ОЕМ:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат