.

.

New
1 Пар Kneepad Фудбал, Одбојка Екстремен Спорт Кошарка Коленото Влошки Eblow Подготвуваат Круг Заштита Велосипедизам Коленото Заштитник Работи

1 Пар Kneepad Фудбал, Одбојка Екстремен Спорт Кошарка Коленото Влошки Eblow Подготвуваат Круг Заштита Велосипедизам

DEN 284.00
DEN 556.80

Количина на стоки
Достапно


Опис : машки и женски спортски коленото Боја : црна, сина, каки, сива Материјал : сунѓерот Големина : една големина
Пакетот вклучува :
1 пар на коленото заштитници
Големина
Една Големина
Ширина
14cm(5.51")
Должина
21cm(8.27")

Карактеристики на стоката

Големина:
one size
Бренд Име:
AOTU
Возраст:
Возрасни
Материјал:
Сунѓерот
Ставка опис:
мажите и жените спортски коленото
боја:
црна, сина, каки, сива
Материјал:
Сунѓерот
Големина:
one size
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат