.

.

New
Лето машки Коноп Insole Рибар Чевли Графити мрачно мажите Espadrille Секојдневен Чевли на Момчето Платно Возење Мокасини Станови II-055

Лето машки Коноп Insole Рибар Чевли Графити мрачно мажите Espadrille Секојдневен Чевли на Момчето Платно Возење

DEN 1008.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно


На одмор е крајот,добредојдовте на вашата нарачка
Ви благодарам многу!
Имајте пријатен ден !

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Број На Модел На:
II-055
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Љубов Myun
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Тешко Носи,Светлина,Масажа,Анти-Мирис
Обвивка Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
коноп
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Style1:
кожени чевли чевли светлина
style2:
мажите кожени чевли за пешачење чевли
Style3:
момче l станови чевли бизнис кожени чевли
Style5:
чевли за дама ,
style6:
Неформални Обувки За Мажи
Style7:
Повик Станови,одење чевли
style9:
zapatos hombre vestir
10:
Класичен Платно чевли Висок квалитет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат