.

.

New
50 БЛАГОСЛОВ Девојка 2.5 Дијамант Виножито Крило Коса Поклон Клип Еднорог Детелина Овошје

50 БЛАГОСЛОВ Девојка 2.5 Дијамант Виножито Крило Коса Поклон Клип Еднорог Детелина Овошје

DEN 767.00
DEN 902.40

Количина на стоки
Достапно


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери 2.5" Виножито крило убава коса лакови .
Се направени од 7/8" grosgrain панделки(сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).
Мерка за 2.5" долго. Тие се прикачени на наредени еден prong алигатор клип.
Можете да изберете Број 1 до Број 50 покаже како на сликата.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте предвид дека бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат