.

.

New
2018 Лето Нови Принцеза Девојка sleevelss оглавник чипка Сомот долг Фустан Sundress Церемонија Партија Деверуша солидна убави Фустани

2018 Лето Нови Принцеза Девојка sleevelss оглавник чипка Сомот долг Фустан Sundress Церемонија Партија Деверуша

DEN 158.00
DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно


Најновите Модата Бебе Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина на Табела : Големина Фустан Должина Биста*2 Возраста на 90-62 см, 32 см 1-2 Години 100 68 см 34 cm 2-3 Години 110 74 см 36 см 3-4 Години, 120 80 cm 38 cm 4-5 Години 130 86 см 40 см 5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Фустани
Материјал:
Cashmere
Стил:
Симпатична
Декорација:
Ruched
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат