.

.

New
BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло на Прозорец за Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Mazda MPV 21+16 Авто Додатоци за Обликување 1 Пар

BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло на Прозорец за Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Mazda

DEN 603.00
DEN 753.60

Количина на стоки
Достапно


BEMOST Автомобил Пред ветробранското стакло на Прозорец за Шофершајбната Wiper Ножеви Природна Гума За Mazda MPV 21"+16" Авто Додатоци за Обликување 1 Пар
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Универзална одговара на повеќето автомобили/автобуси/комбиња/камиони/камиони
- Лесна инсталација, се отстрани брзо
- Лесно да се чистат,се даде јасен приказ на грбот за вас повторно
Возилото Модел : За Mazda MPV
Димензија : 21"+16" За возачот и совозачот

Карактеристики на стоката

Објектот Должина:
21 and 16 inch
MPV-Година:
2010,2011,2004,2007,1990,2013,2012,1991,2002,2000,2001,2006,1989,2008,2003,1998,1992,1999,2009,1996,1993,2005,1995,1994,1997
Бренд Име:
BEMOST
Mazda Модел:
MPV
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Име На Модел:
СЕ-MZDQ-03
Година:
2017Year
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат