.

.

New
Бесплатен Превозот 100 компјутери Европски Стил Свадба Партија Услуги Подароци кутија Tins кутии Гроздобер Tins садовите за складирање

Бесплатен Превозот 100 компјутери Европски Стил Свадба Партија Услуги Подароци кутија Tins кутии Гроздобер

DEN 7200.00

Количина на стоки
Достапно


Бесплатен превозот метал европската гроздобер цвет чај tins складирање, метални кутии, колачиња канти за свадба булчински туш партија услуги подароци пакет
Теми : Градина Тема, Класичен Тема
Сезони : Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира
Категорија : Метални Кутии
Прибл. големина : Height7cm * dia5cm
Тежина за 50g

Карактеристики на стоката

боја:
Мешани Бои
Подарок Кутија Големина:
Кол 5x7cm
Шема:
Дрвја,Цвет
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Велигден,ноќта на Вештерките,за Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Куќа се Движат,Пензионирање,Назад На Училиште,април Будала Ден,Денот на Таткото,Нова Година,денот на Благодарноста,Кинеската Нова Година
Број На Модел На:
TB11
is_customized:
No
Материјал:
Калај
Број на Компјутери:
1pc
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат