.

.

New
За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 работ S8 Плус G530 Магнетни Автомобил носителот Случаи Мат Случај Целосно Покритие PC заштитни

За Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 работ S8 Плус G530 Магнетни Автомобил носителот Случаи Мат Случај Целосно Покритие

DEN 176.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно

FM.HGQ е професионална продавачот на Aliexpress, ние се посвети за да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга и голема производи. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, само контактирајте со нашата служба за корисници тим, ние ќе бидеме секогаш тука за вас! Ви благодариме!
Продажба На Точки>> 1.Бренд : FM.HGQ 2.Тема : Магнетни Автомобил Телефон Случај+Тешко PC 360 Заштитна 3.Функција : Адсорпција+Shockproof+Anti-Капка+Мазна На Допир 4.Стил : Луксузни Бизнис Обичен Модерните Луѓе Мажи Жени Мобилен Телефон Додатоци 5.Тоа може да бидат привлечени кон магнетни автомобил планината носител (на пр автомобил планината не е вклучена), без комплексни чекорите за инсталација, директна адсорпција. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме! - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо!

Карактеристики на стоката

Материјал:
За Samsung S4, За Samsung S5, За Samsung S6, За Samsung S6 Работ, За Samsung S7, За Samsung S7 Работ, За Samsung S8, За Samsung S8 Плус, За Samsung G530
Карактеристики:
PC+ Вграден Магнетен Вшмукување Железо Лист+Ултра Тенок
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
FM.HGQ
Големина:
For Xiaomi 6 / 6 Plus
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Мало Пакет:
Yes
Материјал:
PC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат