.

.

New
50Pcs Љубов Срцето на Бонбони Кутија Булчински Свадба Бонбони Пакување Кутија Креативни Слатки Бонбони Кутии Подароци Со Слободни Лента

50Pcs Љубов Срцето на Бонбони Кутија Булчински Свадба Бонбони Пакување Кутија Креативни Слатки Бонбони Кутии

DEN 493.00
DEN 705.12

Количина на стоки
Достапно

Почитувани купувачи, Нашата продавница отвори На 1 Март 2018, ние сме подготвени 96pcs ЕУ Приклучоци како подарок. Оригиналната цена е $ 1.38. Секоја нарачка над $ 5 ,ќе биде дадена слободно, прв дојден, прв услужен . добредојдовте. Alllehappy Продавница 2018.3.1
Љубов Срцето Ласерски Сече Подарок Бонбони Кутии Свадба Партија Корист Шупливи Превоз Бонбони Кутии Опис
Големина : Околу 5cm *5cm *5cm (L* W * H)
Бои : Бела,Беж,Сива,Розова,Пурпурна,Црвено
Материјал : Хартија Бисерна
Карактеристика : Со Слободни Organza Лента. Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 2. Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење. Пакет Содржина 50pcs Бонбони Подарок Кутии на Производот Покажува

Карактеристики на стоката

Подарок Кутија Големина:
5x5x5cm
Број на Компјутери:
50pcs
Повод:
Шема:
Срцето
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LW34
SKU:
LW34
Мало Пакет:
No
Тежина:
190G
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
боја:
види фото
Материјал:
Бисерна хартија
Име на производ:
Намалување Бонбони Подарок Кутии
Пакет Содржина:
50pcs Шупливи Превоз Бонбони Кутии
Функција:
Со Слободен Organza Лента
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат