.

.

New
Метал задните шок кула за 1/5 Losi 5ive Т рк делови за автомобили

Метал задните шок кула за 1/5 Losi 5ive Т рк делови за автомобили

DEN 917.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Достапно

- Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци.
Испорака детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Метал задните шок кула за 1/5 Losi 5ive Т рк делови за автомобили
Ши pping детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Нашите цени не вклучуваат таквата такса. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 8
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
151040
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Метал задните шок кула
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат