.

.

New
Бесплатен превозот 2sets sumitomo 20pin авто електрична жица подигнат 20way водоотпорен конектор 6188-0494

Бесплатен превозот 2sets sumitomo 20pin авто електрична жица подигнат 20way водоотпорен конектор 6188-0494

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


Опис : 2 X 20 начин машки конектор за домување 20 X машки терминали и заптивки Објект слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Карактеристики на стоката

боја:
2sets, 5sets, 10sets
Број На Модел На:
HD206-1.2-11
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат