.

.

New
CNC кочница Спојки Држела За Хонда CBR 600 RR CBR 600RR CBR600rr 2003-2006 CBR 900 RR 954 RR 2002-2003 година Мотоцикл сопирачки

CNC кочница Спојки Држела За Хонда CBR 600 RR CBR 600RR CBR600rr 2003-2006 CBR 900 RR 954 RR 2002-2003 година

DEN 1305.00
DEN 1535.52

Количина на стоки
Достапно


Мотоцикл CNC Количка за проширување кочница Спојки држела
Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани
Состојба : 100% сосема нов
Боја : Како На Сликата
-Прецизност Машински Стожерот Создаден За Да Се Обезбеди Совршено Се Вклопуваат
-Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува
-Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно
Fitment : Fitment : Одговара за Хонда CBR 600 RR 2003-2006
CBR 900 RR/954 RR 2002-2003

Карактеристики на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
zxoivu
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Висина:
2inch
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Бренд Име:
Estelle
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
16inch
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Тежина:
0.3kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат