.

.

New
10pcs 5.5 cm*5.5 cm*2mm Висока Температура Траен Кондензација Електрично Заварување Лемење Железо Чистење на Сунѓерот Жолта Топла Пребарување

10pcs 5.5 cm*5.5 cm*2mm Висока Температура Траен Кондензација Електрично Заварување Лемење Железо Чистење на

DEN 120.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 100% Сосема Нов Овие Лемење Железо Сунѓери се идеални да се користи како замена за стариот сунѓери. Се користи за да се задржи вашиот лемење совет чисти. Moisten малку пред употреба. Кога тоа влажни вода ќе се надува, заварување време лемење железо ќе имаат лемење и остатоци , сунѓер прави чистење акција Силна absorbability Помош на калај и антиоксиданс Endurable Спецификации : Материјал : Сунѓерот Боја : Жолта Големина : 5.5 cm*5.5 cm*1mm се Користи за : (936) Отстрани лемење остатоци , одржување на PCB компоненти чисти. Напомена : ве Молиме натопете го сунѓерот во вода пред употреба! Пакет се вклучени : 10pcs Лемење Железо Заварување Чистење на Сунѓерот

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Riesba
Излезна Температура:
/
Текст Voltagle:
/
Излезна Моќност:
чистење на сунѓерот
Број На Модел На:
5.5 cm*5.5 cm*2mm
Температурата Стабилност:
Железо cleaning tool
Димензии:
5.5 cm*5.5 cm*1mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат