.

.

New
Преносни Козметички Торба Жените Патување Сочинуваат Toiletry Торба на Шминка Случај Козметички Торба Организатор Додатоци за Складирање Пакет

Преносни Козметички Торба Жените Патување Сочинуваат Toiletry Торба на Шминка Случај Козметички Торба Организатор

DEN 530.00
DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно


Преносни Козметички Торба Жените Патување Сочинуваат Toiletry Торба на Шминка Случај Козметички Торба
Организатор Додатоци За Складирање Пакет
Име на производ : WSHYUFEI
Боја : слика боја
Материјал : водоотпорен и ripstop најлон
Тежина : околу 160 грама
Карактеристики : голем капацитет водоотпорен и погоден за носене
Големина : 24*9*20cm
Најмалку 5 знаци

Карактеристики на стоката

Материјал:
Најлон
Бренд Име:
WSHYUFEI
Име:
WSHYUFEI
Модел:
НЕМА.99
Боја Класификација:
слика во боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат