.

.

New
Градежни Блокови Составени РК Автомобил Играчка радио-контролиран автомобили Играчки за Деца

Градежни Блокови Составени РК Автомобил Играчка радио-контролиран автомобили Играчки за Деца

DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно

Главни Карактеристики : - Без Боја Кутија.
- Пакувањето на производот не содржи батерии. Не можеме да брод на батеријата, бидејќи на воздушниот транспорт и може да се подготви AAA батерија и гаранција на батеријата е на добар квалитет. - Сладок подарок за роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Децата 's Day и други помени
На Клиент Прашања & Одговори
Кога можам да ја прими стоката?
Тоа е различно време на испорака за различни земја.Генерално, тоа ќе потрае околу 10-45 дена.
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : 17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Разликата помеѓу сликата и играчки?
Сликата одразуваат играчка до максимален степен. сепак, поради метод на снимање и прикажување на различни луѓе, Слика за вашиот референца само, ве молиме да преовладуваат во вид.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и го освои't оставите информации за нас ако'd like to.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Јас треба да плаќаат за царина?
Може да ви биде наплатено царинските давачки и даноци за нешто да се купи преку интернет. Купувачи се одговорни за сопствени даноци.
Што ви се прогласи за царинска?
Ние вообичаено се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на сопствени должност, но ако имате било какво барање во врска со декларацијата, ве молиме да ни остават порака во редот пред породувањето.
Postive Повратни информации е високо ценет.
Ако се чувствувате среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди ѕвезди . Ве молиме не го остави негативни или netural повратни информации лесно. Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение во кратко време. Ви благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечинска Контрола
Контрола На Канали:
4 Канали
Предупредување:
пазете се деца проголтани
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,> 14 години,5-7 Години,Grownups
Гаранција:
90 Ден
Полнење Напон:
4.8 V
дизајн:
Автомобили
Бренд Име:
HBGS
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Број На Модел На:
0061
Пакетот Вклучува:
Оперативни Инструкции,Далечински Контролер
Далечинска Контрола:
Yes
Материјал:
ABS
Димензии:
различни големини
сертификација:
3C
Гуми Песна:
Зависи од автомобил големина
Далечински Растојание:
10m
Скала:
1
Акција Време:
Зависи од батеријата
Wheelbase:
Зависи од автомобил големина
Бар-кодот:
No
3C:
Сертификат
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Сертификат Број:
2015152202012880
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат