.

.

New
Жените Поставува Лето streetwear џемпер поставува две парче поставува Fahion Секојдневен sportwear Хип хоп Harajuku одговара

Жените Поставува Лето streetwear џемпер поставува две парче поставува Fahion Секојдневен sportwear Хип хоп

DEN 1699.00
DEN 2831.52

Количина на стоки
Достапно


ТОП Должина : 62cm; Биста : 130cm; Полите : 116cm;
Кратка Должина:29cm; Половината : 62-86cm; Хип : 110cm.

Карактеристики на стоката

боја:
слика во боја
Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
BATOORAP
Декорација:
Шема,Ruched,Ниту Еден
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
11204
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Стил:
Streetwear
Облека Должина:
Краток
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Печати
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат