.

.

New
Отпорен на вода Случај За Samsung Галакси S9 Запечатени Нуркање Отпорен на Надворешна Школка за Галакси S9 Плус ip68 Водоотпорен Маска

Отпорен на вода Случај За Samsung Галакси S9 Запечатени Нуркање Отпорен на Надворешна Школка за Галакси S9

DEN 635.00
DEN 906.24

Количина на стоки
Достапно


Отпорен на вода Случај За Samsung Галакси S9 Запечатени Нуркање Отпорен на Надворешна Школка за Галакси S9 Плус ip68 Водоотпорен Покритие Целосна Заштита Случаи
Функција :
Тоа може да работи беспрекорно со секој карактеристики и функција : камера, блиц, копчиња, микрофони и звучник.
Екран на допир пријателски, и компатибилен за отпечатоци идентификација.
Со лебдечки рака, го заштитите вашиот телефон од тоне.
Обезбеди високо ниво на целокупната заштита за вашиот телефон(Вода/Снег/Прашина/Shockproof).
Ленти Одделение : IP68 (Целосно го потопи до 2 метри длабочина за 30 минути.)
Компатибилен Модел :
За Samsung Галакси S9 S9 Plus Подводни Случај Нуркање
Пакетот вклучува :
1 * Водоотпорен Случај
1 * од Рака на рака
1 * 3.5 mm џек за Слушалки адаптер
1 * ткаенина за Чистење
1 * упатство
ЗАБЕЛЕШКИ :
1.Ве молиме Вода Тест според Упатство пред поставување на телефонот во случај или пред да ја однесете до базен, плажа или било каде има вода. Обезбеди сите шевовите се затворени.
2.Вграден Екран Заштитник е Отпорно на Гребење, па немојте да се усогласат дополнителни Стакло Екран Заштитник, кој ќе компромис со допир чувствителност и се забрани на случај од тоа да биде целосно затворен. И ве молиме да се отстрани било каква заштита филм од внатре и од надвор на случајот екран.
3. Ве молиме користете оригинални полнење кабел и слушалки.
4. Бидејќи паметен телефон е осетлив на допир екран, тоа не може да се допре подводни, ве молиме да користите копчињата за јачина на звукот за да се земе фото подводни.
Руски пријатели ве молиме оставете ни го вашето име и презиме поради руската политика. Ви благодариме!
за галакси s9plus водоотпорен случај

Карактеристики на стоката

Материјал:
За S9, За S9Plus
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Транспарентен,Спорт,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Seonstai
Големина:
For SAMSUNG Galaxy S9 Waterproof Cover
Карактеристики:
Подводни доказ Случај за Samsung S9plus
Мало Пакет:
Yes
Стилот 1:
Водоотпорен Нуркање случај
Стил 2:
360 Степени Заштита Подводни Случај Телефон
функција 1:
За Samsung Галакси S9plus Транспарентен Задниот Поклопец
Карактеристика 2:
Водоотпорен телефон случај за Samsung Галакси S9+
функција 3:
За Samsung галакси S9 Coque Capa
карактеристика 4:
Отпечаток идентификација случај
Пад на превозот:
Поддршка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат