.

.

New
Manbily C-222 Карбонски Влакна Камера Monopod Со М13 Нозе Стојат База 3/8завртка Професионални Мини Tripod За Canon Nikon dslr фото Телефон

Manbily C-222 Карбонски Влакна Камера Monopod Со М13 Нозе Стојат База 3/8завртка Професионални Мини Tripod

DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно

Пакет содржи : 1 x Manbily C-222 Monopod 1 x Носи торба Пакет се вклучуваат : 1 x Manbily C-222 Monopod 1 x торба за Носење

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
a555
Употреба:
Специјална Камера,Акција Камери,Видео Камера,Точка И Пука Камери,Паметни Телефони,Mirrorless Систем Камера,DSLRs,Дигитални Кино Камери,360° Видео Камерата
Укината Должина (mm):
450
Материјал:
Карбонски Влакна
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Пакет:
Yes
Тежина (g):
237
Бренд Име:
Manbily
Макс Extened Должина (mm):
1650
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат