.

.

New
Адвокатско Т-маица Супермен спортски сали, Фитнес облека и боди билдинг блузи Тренингот Облека Памук Мускулите момци Злата спортски сали Т Кошули плус големина

Адвокатско Т-маица Супермен спортски сали, Фитнес облека и боди билдинг блузи Тренингот Облека Памук Мускулите

DEN 356.00
DEN 474.72

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Muscleguys
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Reglar
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Погоден за публиката:
младите
Категории:
Моден Град (24-35 години)
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Шема:
Супермен икона
Оглас Година / Сезоната:
Пролет
дизајнерски детали:
Печатење
Боја:
Бела, сива, црна, жолта
Големина:
M, L, XL, XXL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат