.

.

New
Carpaton 2018 Најновите Жените Глуждот на Рака со граничи Кристал Стил Тенки високи потпетици чевли Светли бои Новина девојка мора да се haves

Carpaton 2018 Најновите Жените Глуждот на Рака со граничи Кристал Стил Тенки високи потпетици чевли Светли

DEN 5517.00
DEN 5807.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Бренд Име:
carpaton
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Стил:
Новина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
Синтетички
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Шаблон Тип:
Граничи
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат