.

.

New
бесплатен превозот DKW фонтана пенкало Висок квалитет метал пенкала бизнис подарок испрати пријател луксузни caneta испрати 5pcs мастило sac 032

бесплатен превозот DKW фонтана пенкало Висок квалитет метал пенкала бизнис подарок испрати пријател луксузни

DEN 307.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Посебна Апликација:
пишување
Број На Модел На:
0705
Nib Тип:
Стандарден Тип
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат