.

.

New
10мм 200pcs Мешана Боја Рамен круг акрилик Тркала Монистра Одговара Накит рачно изработени YKL0588

10мм 200pcs Мешана Боја Рамен круг акрилик Тркала Монистра Одговара Накит рачно изработени YKL0588

DEN 206.40

Количина на стоки
Достапно


Детали за производот
Материјал
Легура
Големина
Approx10 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја Комбинација Coloc
Количина
Што ќе добиете за 200 на овој објект во листата цена
Дел Бр. YKL0588
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у
Пакување Betail
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бренд Име:
clanroy
Број На Модел На:
YKL0588
Големина:
10мм
Цел:
хривнија
is_customized:
Yes
боја:
multicolor
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат