.

.

New
Мини Бела Керамички Цвет Вазна Дома Декорација Tabletop Вазна Европа Стил Керамичка Вазна Соба Студија Ходникот Канцеларија Свадба Оркестарот

Мини Бела Керамички Цвет Вазна Дома Декорација Tabletop Вазна Европа Стил Керамичка Вазна Соба Студија Ходникот

DEN 507.00
DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно


Порцелански Вазна,корејски, Корозија-Отпорни & различни стилови за избор , кои се Продаваат од Страна на PC
Производи Детали
NO : 171229102954
Големина на :
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.(Понеделник-Сабота).
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Haut Тон
Број На Модел На:
171229102954
Големина:
S
Материјал:
Керамички
Функција:
Tabletop Вазна
Стил:
Европа
171229102954:
608306
Ефект:
различни стилови за избор
свадба оркестарот:
вазна за свадба декорација
градина оркестарот:
Вазни за цвеќиња
Употреба:
цвет вазни за домови
Повод:
кат вазни
Дома Декор:
вазна декорација дома
Тип:
керамичка вазна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат