.

.

New
Bimoo 10PCS #14 #16 Браун Нимфата Ѕвончето Летаат Риболов на Пастрмка Муви УВ Боја

Bimoo 10PCS 14 16 Браун Нимфата Ѕвончето Летаат Риболов на Пастрмка Муви УВ Боја

DEN 224.00
DEN 238.08

Количина на стоки
Достапно


-3.87 /торба
Bimoo 10 PCS #14 #16 Браун Нимфата Ѕвончето Летаат Риболов на Пастрмка Муви УВ Боја
Кука Големина :#14, #16 за опција
Продажба на единица : 10pcs/многу

Карактеристики на стоката

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Multipe Големини
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
Bimoo
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат