.

.

New
200 КОМПЈУТЕРИ/многу Топлина Запечатува Отвори Врвот Црвено Mylar Фолија Храна Одделение Пакет Кеси Кафе Бонбони Грав Пакување Торбичка Алуминиумска Фолија Торба

200 КОМПЈУТЕРИ/многу Топлина Запечатува Отвори Врвот Црвено Mylar Фолија Храна Одделение Пакет Кеси Кафе Бонбони

DEN 470.00
DEN 470.40

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Алуминиум фолија Големина : 6*9cm, 7*10см, 8*12cm, 9*13cm, 10*15cm, 12*18cm Стил : Три-страна печат & Отвори топ Тема : Нема мирис, Солза Рецка, Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат. Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав долгорочни Пакување Storag
Ако би сакале да се купат други количеството или на големо , ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораки!
Треба 2500 Парчиња со Препорачана Превозот ,
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Карактеристики на стоката

боја:
6x9cm, 7x10cm, 8x12cm, 9x13cm, 10x15cm, 12x18cm
is_customized:
No
Повод:
Венчавка,Денот на Таткото,денот на Благодарноста
Шема:
Никој,Солидна Боја
Бренд Име:
PABCK
Број На Модел На:
6 големини
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат