.

.

New
5Pcs/Set Безбедност Pacifier Клипови Одговара на Младата Teething Soother Clasps Носители Бебе Производ Додатоци

5Pcs/Set Безбедност Pacifier Клипови Одговара на Младата Teething Soother Clasps Носители Бебе Производ Додатоци

DEN 139.00
DEN 195.36

Количина на стоки
Достапно

Пакет: 5pcs/Многу
Спецификација : Име : Бебе Pacifier Клипови
Материјал : Еколошки-пријателски Дрво + метал
Модел : Како што е прикажано
Клипови Големина : 44x29 MM
{ ние ќе го испратам Обрасци од страна случајно , благодарение}
Ве молиме имајте во предвид : 1. стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно. 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
B01157
Објектот Тежина:
10g
Објектот Ширина:
4.4cm
Објектот Дијаметар:
2.9cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Висина:
2.9cm
Производ Карактеристики:
Бебе Безбедност Pacifier Клипови
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
2.9*4.4cm
Материјал:
Дрвени/Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат