.

.

New
1oz Злато Слоевит Дојче Reichsbank Шипки Ingot Бар

1oz Злато Слоевит Дојче Reichsbank Шипки Ingot Бар

DEN 144.00

Количина на стоки
Достапно


Masonik Sembol Мејсон Meydan Altın Бар Ние И Ветуваме !
Сите наши објекти слики се направени од вистински примероци,јасни,точни,што ќе ви овозможи да се увери шопинг. За разлика од други добавувачи, со користење на интернет слики.Ние само што нудат AAAAA квалитет предмети, конкурентни цени и најдобри превозот услуга.
Ние и ветуваме на она што го гледате е она што ќе добиете.
Каде и да Се, треба само една Цел да врска со нас!

Карактеристики на стоката

Големина:
1 piece, 5 pieces, 20 pieces
Регионален Функција:
Европа
Тема:
писма
Бренд Име:
AC ANSEN ЗАНАЕТИ
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
боја:
злато боја
Прилогот:
пластична кутија
Материјал:
Железо
Јазик:
Англиски, Јапонски, француски, Кинески и така натаму
Примена:
Подарок и Собирање
Акции:
доволно
Големина:
28.2x50.2x3.3mm
Пакет:
Секој во polybag
Техника:
Течни печат
статус:
100% сосема нов
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат