.

.

New
12 Бои, Шарени Ѕвезда Помине Снегулки DIY Транспарентен Оркестарот Ласерски Помине Сјајот Рефлекс Светкава Розова 3D Блескаше Помине Sequins

12 Бои, Шарени Ѕвезда Помине Снегулки DIY Транспарентен Оркестарот Ласерски Помине Сјајот Рефлекс Светкава

DEN 33.12

Количина на стоки
Достапно

Спецификација :
Тежина : Околу. 1g
Материјал : Пластика
Боја : Како на сликата шоу
Пакет Содржина :
1 Кутија Помине Sequins
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.
Како да го користите :
1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, УВ БОЈА ГЕЛ, УВ ВРВОТ ГРБ.(Други врвот грб не може да се добие ефект на огледало)
2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти
3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект.
4.Врзете ја со УВ ВРВОТ ГРБ.
Answer : ___________________________ NOTE : помине уметност ефект на боја, ќе бидат различни за различни База на Боја.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
БУ-Bauty
НЕТО-WT.:
1g
Број На Модел На:
M1099-01
Материјал:
Пластични
Количина:
1 кутија
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
боја:
Како се покаже слика
користат за:
Помине Уметност
Шема:
Како се покаже слика
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат