.

.

New
Висок Квалитет на AF-10 Пневматски Тело Видов Воздух Датотека Алатка Reciprocating Датотека Машина

Висок Квалитет на AF-10 Пневматски Тело Видов Воздух Датотека Алатка Reciprocating Датотека Машина

DEN 4469.00
DEN 4704.00

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : Модел : AF-10 Слободни Брзина : 5000rpm Удар : 10мм Дијаметар од се справи со датотека : 5mm Потрошувачка : 0.28m3/мин Воздух Влезот : 1/ 4 " Тело Должина : 220mm Тежина : 995 G

Карактеристики на стоката

Просечната Потрошувачка На Воздух:
0.28m3/мин
Големина:
L220MM*380MM
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Број На Модел На:
AF-10
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOUSAILING
Не-Оптоварување Брзина:
5000RPM
DIY Материјали:
Металугрија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат