.

.

New
AXK Висока брзина на Автомобил Авто Тркала Центар имајќи DAC39/41750037 Бесплатен Превозот 39/41*75*37 39/41x75x37 mm Висок Квалитет

AXK Висока брзина на Автомобил Авто Тркала Центар имајќи DAC39/41750037 Бесплатен Превозот 39/41*75*37 39/41x75x37

DEN 871.00
DEN 946.56

Количина на стоки
Достапно


Бренд Име : AXK Предмет : Авто Тркала Центар имајќи Модели : DAC39/41750037 ( Поврзани со модели : 567447 B или BAHB633815 A или DAC39/417537 ) ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 75 mm OD (надворешен дијаметар) : 75 mm Ширина/Висина/дебелина : 37 mm Димензии : 39/41x75x37 mm Карактеристики на Производот : Долг Живот , со Голема Брзина , Ниско ниво на Бучава Состојба : 100% Сосема Нов Ако ви треба други спецификации, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
DAC39/41750037
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.4
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Премази:
Antirust Масло
Структура:
авто тркала центар имајќи
Создаден дијаметар:
39/41mm
Надворешен дијаметар:
75mm
Ширина:
37mm
Крстови со други производители:
567447B или BAHB633815A или DAC39/417537
Прецизност одделение:
ABEC-5
Поврзани додатоци:
Нафта печат Circlip и живеалишта итн.
Трговија на големо и товарни:
За да ви се понудат точни решенија
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.62kg (1.37lb.)
Пакет Големина:
5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат