.

.

New
Dofaso империјалното семејство кралската луксузни одличен квалитет бања врнежи златен туш тапа Thermostatic Злато Месинг Бања Туш Сет

Dofaso империјалното семејство кралската луксузни одличен квалитет бања врнежи златен туш тапа Thermostatic

DEN 72415.00
DEN 76226.40

Количина на стоки
Достапно

Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние обично брод од страна на Кина Пост, Fedex ,DHL,или ЕМС некои директни линии за некои земји. Период на гаранција : Default 2 годишна гаранција (почнувајќи од датум на испраќање) за сите производи, освен ако не е наведено на одреден објект страници. Обично времето за испорака е 7-60 работни дена.
· Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас . Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Обично пратката може да се организира во рок од 5 работен ден по примањето на плаќање. Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Не-Неисправни Производи (10% restocking плаќање ќе се наплаќа) - во рок од 14 дена од денот на приемот.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери. Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Вашето задоволство е наша мисија!
Ве молиме дека ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.Dofaso империјалното семејство кралската луксузни одличен квалитет бања врнежи златен туш тапа Thermostatic Злато Месинг Бања Туш Постави Туш Тапа Дожд
Ова е нашата продавница домашна страница :
Повратни информации од корисниците :
Превозот Политика : 1. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. Неисправни/ Погрешен Предмети - во рамките на гарантниот период. Се враќа за размена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од следниве периоди : 2.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција :
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да
се реши проблемот на ваше задоволство. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите 5. Ние брод според адресата на Aliexpress.

Карактеристики на стоката

Големина:
8 inch
Тип:
Rotatable Кревање Тип
Број На Модел На:
637
Функција:
Ладна и Топла,Мерењата Чешми
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Современа
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Dofaso
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
кралската туш ѕид тапа сет
marke цена :
3089 ДОЛАРИ
Инсталирајте Големина:
1/2 инч
Висина:
90-115cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат