.

.

New
ZONGSHEN NC259 ZS250GY NC450 250cc 450cc пумпа за вода assy печат опрема dirt bike бфб kayo мото додатоци бесплатен превозот

ZONGSHEN NC259 ZS250GY NC450 250cc 450cc пумпа за вода assy печат опрема dirt bike бфб kayo мото додатоци бесплатен

DEN 2280.00
DEN 2399.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Осветленост Дел Број:
пумпа
Објектот Должина:
1
Земја/Регион на Производство:
печат
Објектот Тежина:
0.5
Објектот Ширина:
1
Бренд Име:
KOOL БУМ
Материјал Тип:
Гума
Производителот Дел Број:
опрема
Специјални Функции:
пумпа за вода assy
Објектот Висина:
1
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат