.

.

New
Новата Дама Торба Вистински Часовник Торба Мода Рамо Гласник Торба

Новата Дама Торба Вистински Часовник Торба Мода Рамо Гласник Торба

DEN 3820.80

Количина на стоки
Достапно


Новата Дама Торба Вистински Часовник Торба Мода Рамо Гласник Торба
Поддршка Пад на превозот, Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација. Добредојде на сите во еден производ и масовно купување, најдобра цена и со најдобар квалитет, зедницата е нашето ветување! Добредојдовте на еден производ набавки и масовно купување, поддршка на долгорочна соработка.
Ново е навистина часовник пак, 5 батерии!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
shitao
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Sequined
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
2001 година
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
поставата текстура:
Полиестер влакна
Шема:
Полна Боја
[устата] пигмент:
Сина, црна, злато, бронза
Материјал:
PU
Епидемија елементи:
Метал
Модел:
женски чанти
Кревање дел:
Мека Рачка
Торба Форма:
Вертикална плоштадот тип
Со отворен поклопец режим:
Патент
Внатрешната структура на пакет:
Мобилен Телефон Џеб
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат