.

.

New
За LG Aristo 2/ Феникс 3/ Smart Папка/ K7i Комарец Далеку стп Кожен Паричник Стил Џеб Половината Торба Паричникот Телефон Случај Маска

За LG Aristo 2/ Феникс 3/ Smart Папка/ K7i Комарец Далеку стп Кожен Паричник Стил Џеб Половината Торба Паричникот

DEN 432.00
DEN 479.52

Количина на стоки
ДостапноЗа LG Aristo 2/ Феникс 3/ Smart Папка/ K7i Комарец Далеку
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг! Руски Пријатели,ве Молиме Оставете Ни Име и презиме И Поштенски Код Поради руската Пост Политика,ви Благодариме! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Повеќето од нашите производи имаат дополнителни 5% попуст при нарачката количина надминува 2 парчиња, повеќе количина повеќе попуст Совети на клиентите 1.Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика. Ви благодариме! 2.Ние ќе го обележи ги сите парцели, како и тврдат пониска цена. Pls проверете ја вашата адреса внимателно кога ставање ред. 3.Внимание Ве Молам : 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат. 4.Отворен спор пред средства за комуникација се откажат од по-продажба на услуги. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Карактеристики на стоката

Материјал:
За LG Aristo 2, За LG Феникс 3, За LG Смарт Папка, ForK7i Комарец Далеку
дизајн:
Бизнис,Squishy,Обичен
Големина:
For LG Aristo 2/ Phoenix 3/ Smart Folder/ K7i Mosquito Away
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
стп Кожен Паричник Стил Џеб Половината Торба Паричник
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За LG Aristo 2/ Феникс 3/ Smart Папка/ K7i Комарец Далеку
Тип:
Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат